Biznis.rs··Marija Jovanović
Gradski budžet u plusu, Apoteka Beograd u minusu – Zaposleni pitaju da li će suficit rešiti nagomilane probleme?
Uoči sutrašnje sednice Skupštine grada Beograda, na kojoj će se razmatrati rebalans budžeta, među zaposlenima u Apoteci Beograd pokrenuto je pitanje da li će i u kojoj meri deo budžetskog suficita biti usmeren na rešavanje nagomilanih problema u toj ustanovi, čiji je osnivač Grad Beograd. Zaposleni su najavili da će...
Ovo je kratak izvod iz vesti. Pun tekst možete pročitati na originalnom izvoru.
Pročitaj ceo tekst na Biznis.rs →Vest je preuzeta iz izvora Biznis.rs. Kreditmetar prikazuje samo naslove i kratke izvode radi informisanja. Sva autorska prava zadržava originalni izdavač.